Call
Info
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail
Mail

Call
winter3
Програма Фотогалерея Відеогалерея Відгуки
ІIІ Зимова школа молодого бібліотекаря УБА 02-05.02.2016

ІІІ Зимова школа молодого бібліотекаря УБА, що була проведена з 2 по 5 лютого 2016 року в с.Ізки Закарпатської обл.

Цьогоріч робота Школи відбулась за фінансової підтримки УБА та її партнерів , Еко-курорту «Ізкі» (http://izki.com.ua/ua/) та ГО «Асоціація бібліотекарів Закарпаття».

В школу відібрано 21 молодий бібліотекар зі всієї України.

19.01.2016
Тренери Учасники Навчальні матеріали
Щоденник школи

День 3 Як зробити ранкове пробудження приємним і таким, що приносить користь? У цьому допоможе заняття йогою. Для організму найбільшу користь мають саме ранкові вправи. Перевага таких занять очевидна, бо зранку наші мозки були спокійні та розслаблені, а значить – більше налаштовані на виконання вправ. Після сніданку визирнуло сонечко, гори […]

Учасники ІІІ Зимової школи молодих бібліотекарів УБА ранок почали не з кави, а із бібліофітнесу. О 8:00 всі школярі залюбки та з радістю повторювали комплекс вправ, запропонованих Іриною Патрон та Наталкою Юрчак.

Мальовниче Закарпаття. До  еко-курорту «Ізкі»приїхали учасники ІII Зимової школи молодих бібліотекарів УБА.Падав дрібний дощик, але в школярів – чудове передчуття (краще сказати – переконання) змістовних тренінгів, веселої командної роботи і відпочинку, гарного настрою і, безперечно, ще й гарної зимової погоди. А як же воно буде,читайте у цьому щоденнику. Почну з […]