Call
Info
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail
Mail

Call
Відгуки про літню школу 2013
19.08.2013
 1. Коля  

  Школа була чудовою!!!

 2. Тоня  

  Школа була суперська – супер тренери, супер команда, супер місце. Ми дуже багато чого навчились. А ще, крім нових знань, ми отримали ще й нових друзів! Дякую за все організаторам!

 3. Лариса Лаптєва  

  Літня школа стала для мене місцем перезавантаження себе як бібліотекаря. Школа подарувала багато нових знаннь, море емоцій та чудових моментів, які я згадую й по сьогодні, а друзі та знайомі з усієї України стали наче рідними.

 4. Оля  

  Школа була незабутньою!!! Мегапрофесійною та мегавеселою! Зараз згадую з вдячністю організаторів, тренерів та всіх учасників. Віват, Школо!

Коментарі закриті.


Neformat
Літня школа молодого бібліотекаря УБА 2013