Call
Info
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail
Mail

Call
Відгуки про ІІІ Зимову школу молодих бібліотекарів УБА
19.01.2016
 1. Лілія  

  Школа сподобалася! Ми підзарядились, отримали багато знань та навиків, дихали свіжим повітрям та милувалися чудовими краєвидами. Дуже раді, що є така можливість. Будемо радити побувати у школі усім своїм колегам!

 2. Коля  

  дуже сподобалось. Нові цікаві та корисні знайомства, креативні ідеї, цікаві тренінги, блискучі організатори, неординарні тренери і все це на фоні мальовничих гір. Я був вперше і мені сподобалось. Дякую організаторам, ви молодці, славаУБА.

 3. Богдан  

  Основною метою поїздки, особисто для мене, було знайомство з людьми, з якими мені останнім часом довелося попрацювати. Виявилось, що окрім цікавих, креативних однодумців, на мене чекала ще велика «валіза» знань, досвіду та неординарних ідей, яку я забрав з собою. Переконаний, що набуті знання обов’язково втілю в життя. Хочу подякувати організаторам та тренерам школи, Ви робите велику справу! Окремо, спасибі Хмельницькому обласному відділенню УБА за надану можливість стати школярем. Як на мене, Школа молодих бібліотекарів УБА – це хороша платформа для формування молодої, сильної команди, яка повинна стати рушійною силою в роботі, що сприятиме інноваційному розвитку бібліотек України.

 4. Аня  

  Третя зимова школа бібліотекарів «Ne format» просто СУПЕР! Насичена програма, нові знайомства з молодими, креативними, неординарними, бібліотекарями України. На школі ми встигли побувати майже в усіх пір року в гостях. Що не день то погода нас дивувала, що дивувало і додало свою родзинку =). (Катання на лижах перед від’їздом супер )
  Було цікаво відвідати бібліотеки Закарпаття сіл Келечин та Річка.
  Окремо хочиться розповісти про командну роботу над домашніми завданнями, яка проходила у форматі скетч-шоу, і була ну дуже веселою в нашої команди (агро комплекс=)).
  Велике дякую моїй команді: Сергію Мірчуку, Тетяні Венгровій та Євгенії Барді, яка «відстрілювалась» за нас всіх та Миколі Вірстюку – лікарю за підтримку.
  P.S. ми стали однією великою, дружньою родиною =)) Люблю ВАС!

 5. Марія  

  Це моя третя Школа і перша зимова, щоправда, згадуючи погоду літніх шкіл, особливих відмінностей я не помітила). Давно не бувала на Школах, тому враження, мов уперше! Знову відчула сплеск самомотивації до нової роботи, заново відчула дух молодого креативного колективу і здобула нові навики, які хочу надалі використовувати, зокрема з Креатив-бою та нарешті змусила себе зсунутися з мертвої точки у вивченні англійської мови. Ну і звичайно, наші психологічні тренінги, які нехіло б”ють по мізках, але і дають добрячого копняка працювати над собою!
  Величезне ДЯКУЮ Оксані, Колі, офісу УБА, тренерам та учасникам, з якими ми також гарно провели час і під час навчань, так і під час відпочинку)
  Вдячна метеобогам за те, що послали сніг і я-таки навчилася лижнювати)
  Дякую всім і кожному окремо, приємно перечитувати папірці з вашими побажаннями та компліментами по приїзді!
  Успіхів, мотивації та драйву на роботі та вдома:)

 6. Іра  

  Одне з того, що я люблю робити в житті – це приємно дивуватись і дивувати (себе та інших).
  Думаю ця здатність людини є унікальною.
  А ще люблю (і вчусь) різним життєвим пропозиціям казати «ТАК!», «ЧОМУ Б і НІ».
  Одного разу, я сказала ТАК – ІІІ-ій Зимовій школі молодого бібліотекаря УБА. Чесно кажучи, я хіба на половину чую себе бібліотекарем (але це вже прогрес, бо ще у вересні про це і не думала) і їхала на школу, не маючи поняття, ЩО там буде, ХТО там буде, і що я там маю робити.
  Але я сказала ТАК!
  І не шкодую!
  Бо це «Так», виявилось надзвичайно цінним колективним, професійним, особистим досвідом.
  Тепер я точно більше знаю про партнерство з бібліотеками, у мене «Мрійника» з’явились кілька цікавих ідей стосовно цього.
  Я дізналась більше про авторське право, про ЗД книги, про бренди і тренди, про функціональність медіатек, Триз-педагогіку, е-урядування.
  Особливими були:
  перше знайомство,
  інтернешнл зарядка, йога
  нічна прогулянка літературним Парижем,
  відвідини закарпатських бібліотек, приміряння ГУНІ
  командне проходження «непрохідного лабіринту»
  гра 1,2,*4,5*,7,8,*,10,11,*,*,14.
  Емоційні карти,
  Логічні ігри «чому кити запливають у прісну воду?»
  Праця в команді «бібліотека і тур. фірма»
  «Напиши на спині, що хочеш сказати мені».
  Було і те що я не до кінця зрозуміла, напр. «Піраміда логічних рівнів»??? моє Я було в конфузі
  Було те, чого мені бракнуло, напр., часу поспілкуватись з іншими, вільного часу, щоб в Мрійника зародилось більше ідей і краще засвоїлась інформація.
  І знаєте, що було найцінніше у Школі для мене – це ЛЮДИ, які творили цю школу (учасники, організатори, тренери, водії, офіціанти, орендарі, кухарі і т. д.), творили мої враження, емоції, дивування. Захоплення.
  Без Вас нічого того би не було.
  Я рада, що є ще ті, які хочуть, вірять, мріють, діють
  Особливо здивували і надихнули:
  моя директор(і я цим запишалась!) – Лариса Анатоліївна,
  «львівські дівчата» Галя, Ліля, Оля, які терпіли мене в кімнаті і допомагали в скрутну хвилину,
  Коля як головний серед головних (підозрюю, що він співвласник бази))),
  Емоційний, справжній, професійний, з почуттям гумору Артем з Дніпропетровська;
  Пані Олена вражала креативним інтелектом;
  Коля і Богдан супер партнери!
  Дівчата з Миколаєва, з Хмельницька, з Києва
  Мега емоційна Таня, Талантище Сергій (фантастично малює), Ліля з Острозької академії,
  Дівчата з 112 кімнати та інші.
  Ви дивували!Ви надихали!
  Дякую всім!

 7. Наталя  

  Для мене ІІІ Зимова школа молодого бібліотекаря була першою…і це було просто неймовірно:) Їдучи в Школу уявлення не мала як це буде відбуватися і що там на мене чекає, але не пошкодувала ні на секунду, навпаки я була приємно вражена! Давненько не отримувала такого заряду)Хочеться сказати величезне спасибі всім тренерам, організаторам Школи, кожному з учасників! Дякую за цікаві знання, корисні ідеї, за стимул! Дякую за чудовий настрій, шалені емоції і ваші щирі посмішки:)Впевнена, що кожен з нас отримав для себе “валізу креативних ідей”, які нам знадобляться у роботі!
  Ви всі класні, креативні, драйвові!!!
  До нових зустрічей у Школі:)

Коментарі закриті.


Neformat
Зимова школа молодого бібліотекаря УБА 2016