Call
Info
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail
Mail

Call
Відгуки про ІІ літню школу молодих бібліотекарів УБА
26.08.2014
 1. Цукрова  

  Писати немає змісту, бо кожен хто був – пережив власні емоції, а хто не потрапив – хай заздрить) І що, взагалі, можна сказати, якщо після Школи з”являється нове дихання, бажання працювати і приємні спогади?
  Ви круті, і учасники, і організатори, а разом ми – чудова команда!
  ;-*

 2. Віра  

  Я дуже рада, що стала школярем ІІ Літньої школи молодих бібліотекарів)))) Краса карпатських гір і професіоналізм колег-бібліотекарів надихнув нас всіх на нові творчі злети! Мені сподобалося працювати в команді ініціативних та креативних людей…….Дякую всім за незабутні враження та спогади))))

 3. Злобний DX  

  Було цікаво та весело. Було складно, уже біля вершини. Була чудова команда та нові знайомства, нові друзі. Були мудрі слова та нові знання. Було душевне тепло та щирість. Були пісні та косплей. Була взаємодопомога та робота в команді. Були люди які тебе не знають, але впізнають завдяки УБА та її роботі. Були успіхи і злети. Була радість і сміх було переживання і сум прощання. Була навіть собака! Було майже все!

  Чого не було?
  Не було часу… Не було часу сумувати, часу лінитись, часу спати, часу сумніватись, часу на бездіяльність, часу злитись.

  Організаторам респект, не просто респект а РЕСПЕКТ! Хіміч, Вірстюк, Бояринова, Польова – спасибі вам за старання це було незрівнянно.

  P.S.
  “Злобний DX” тому, що все скінчилось і тільки спогади гріють. Мало! Потрібно обов’язково повторити школу! Сподіваюсь побачити вас всіх знову! Приїзджайте зимою в Карпати! Деталі по FB.

  1. Цукрова  

   я за ще одну Школу і Вася, я пам*ятаю за квартиру)))

 4. Саша  

  Школа- це було чудово!
  Нові люди, професійні бібліотекарі, молоді та завзяті. Зрозумів головне- разом ми можемо все. Якщо чогось захочемо, то навіть Говерла біля наших ніг.
  Дякую за цілий міх нових ідей та позитиву.
  Чекаю зиму та продовження…

 5. Супербібліотекар  

  Це була моя друга Літня школа. Вона була іншою. По своєму складною та цікавою, але водночас легка та весела. Це була школа нових вершин і розуміння того, що для досягнення будь-яких висот потрібно працювати на дсобою. ІІ Літня школа була місцем зустрічі з старими знайомими, з якими мене поєднала МС УБА, але й школа нових знайомств 🙂
  Чекаю на нові неформатні зустрічі!!!
  Ви найкращі!!!

Коментарі закриті.


Neformat
Літня школа молодого бібліотекаря УБА 2014