Call
Info
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail
Mail

Call
Відгуки до зимової школи 2014
30.01.2014
 1. Тоня  

  Усім учасникам та тренерам бажаю в першу чергу плідної праці, видатних результатів, а також море позитиву та океан незабутніх вражень!

 2. Ірина Полтава  

  До роботи повернулася сповнена нових ідей, та бажанням ії втілювати. Проте не покидає почуття жалю та смутку, що все так швидко скінчилося. ХОЧУ ЩЕ)))

 3. Анна Дніпропетровськ  

  ДЯКУЮ за можливість отримати колосальний досвід, навчитися новому та цікавому, дякую за нових друзів та креативні ідеї, дякую за щасливі 5 днів, які залишаться в пам’яті назавжди!

 4. Марина Сушко  

  Як шкода, що час не зупинити… Адже так не хотілося, щоб Зимова школа закінчувалася… Це були незабутні 5 днів, насичені подіями, інформативні, цікаві, креативні, дружелюбні… Дякую авторам чудового проекту, організаторам,тренерам, всім, хто вклав свою частку в його реалізацію за Вашу працю… Бажаю Вам наснаги, розвитку та нових творчих злетів!

 5. Яна м.Суми  

  Досвід та знання – це те, що неможливо купити! Отриманні знання, поради – ніхто окрім нас, учасників, в такому обсязі більше не зможе отримати. Тож бажаю всім учасникам Зимової школи використати всі здобуті навички у свої практичній діяльності. Дякую тренерам, що вклали в нас частинку себе. І, звичайно, приєднуюсь до слів Ірини з Полтави: “Хочу ще”:)))

 6. Інна Зарубіна. м. Харцизьк  

  Зимова школа залишила тільки яскраві та незабутні спогади. Цікаві знайомства з представниками всієї України, море цікавої і потрібної інформації, нестандартні практичні завдання все це надихає на нові ідеї та втілення їх у своїй роботі.

 7. Оксана Ткачук  

  Я хочу подякувати за можливість перебування у школі, отримання нових знань, море позитивних емоцій, незабутні спогади! Усе було чудово! Бажаю організаторам наснаги, розвитку та нових творчих злетів!

Коментарі закриті.


Neformat
Зимова школа молодого бібліотекаря УБА 2014