Call
Info
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail
Mail

Call
Відгуки про IV Зимову школу молодих бібліотекарів УБА
30.01.2017
 1. Галина  

  Дякую УБА та організаторам за надану можливість стати школяриком. Нові знайомства за допомогою цікавої гри, ранкова підзарядка, насичена програма, амбітні тренери, які постійно надихали на роботу в командах, вражаючі відвідини бібліотеки с. Білин, катання на лижах, казкова природа, спілкування з колегами додали чудового настрою, нових ідей та море позитиву. Радитиму школу своїм колегам. І до нових зустрічей:)

 2. Еліна  

  Я знайшла цілу купу однодумців. Я все думала, де ж ховаються ці молоді, амбітні, культурні та виховані люди. Всім дякую, що Ви є!

  1. Аня  

   Ми є, і будемо =))

 3. Ольга  

  Так вийшло, що я потрапила в ІV зимову школу випадково (оскільки дівчина, яка мала їхати, захворіла, і треба було її замінити). Особливого бажання їхати не було. Прийшлось в останній момент брати квитки на потяг та пакувати валізу. Але школа виправдала мої найкращі очікування. Все було на якнайвищому рівні: тренінги, робота в командах, катання на лижах, екскурсія в бібліотеку села Білин. Прекрасний готель, привітний та дбайливий персонал, чудова природа, цікаві та неординарні учасники – це все залишило незабутні враження. Дякую організаторам за можливість взяти участь у формальному та неформальному спілкуванні молодих бібліотекарів і до нових зустрічей!

 4. Anjela  

  Ось і закінчилась Зимова школа молодих бібілотекарів,дуже жаль ,що так швидко час летить.У всіх нас залишилися приємні спогади,досвід і звичайно ж друзі.За такий короткий час ми стали родиною,дружною сімєю,друзями.Жаль ,що час не можна зупинити.Кожна мить цих днів була насичена цікавими подіями.Ці дні назавжди залишаться у наших спогадах,звичайно ,які ми зафіксували на фотографіях. Хочу подякувати організаторам ,а також кожному з вас,ви супер,цікаві,енергійні,креативні.Ми неодінно маємо ще зустрітись.Більше посміхайтеся,посмішка вам к лицю.До нових зустрічей.

 5. Таня  

  Дуже шкода, що час не зупинити… 😔Адже так не хотілося, щоб ці незабутні 4 дні закінчувалися… Кожна мить була насичена подіями, цікавими, інформативними, креативними..А ще, крім нових знань, ми отримали й нових друзів! З якими неодмінно ще зустрінемся!
  І на останок хочеться подякувати організаторам за можливість перебування у школі. Усе було чудово! ВИ НАЙКРАЩІ

 6. Аня  

  Зимова школа не формат, просто супер! Вже втретє мені пощастило бути її учасником, і кожен раз вона мене дивує, програмою, формою викладу матеріалу та і взагалі бібліотекарями, адже з кожним разом активних бібліотекарів все більше, а їх ідеї все креативніш. Приємно було провести час з вами учні школи, ви всі просто шторм ідей та емоцій, які ще довго будуть в моїй пам’яті. Дякую всім за гарно, продуктивно проведений час. Надіюсь наші зустрічі стануть частими, тому до нових творчих побачень=))

Коментарі закриті.


Neformat
Зимова школа молодого бібліотекаря УБА 2017