Call
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail

Call
Тренери V Зимової школи молодих бібліотекарів УБА

Лугова Лариса Анатоліївна Львів, Львівська обласна бібліотека для дітей, директор

Бояринова Оксана Євгенівна Київ, Виконавчий офіс УБА, PR-менеджер

Борисова Тетяна Олександрівна Київ, Наукова бібліотека Національного Університету “Києво-Могилянська академія”, заступник директора

Огура Ігор Ігорович Львів, бібліотека Українського католицького університету, головний бібліотекар

26.03.2018