Call
Info
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail
Mail

Call
Тренери ІІ літньої школи молодих бібліотекарів УБА

unnamed

Ярослава Олегівна Хіміч, кандидат історичних наук, професор кафедри НАККіМ, координатор Центру безперервної інформаційної бібліотечної освіти УБА, директор.

8831

Микола Миколайович Вірстюк, завідувач відділом новітніх технологій Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка, тренер Івано-Франківського РТЦ, член Президії УБА, організатор Школи та просто тренер. 

7927-397x600

Оксана Євгеніївна Бояринова, PR-менеджер УБА, тренер ГТЦ, організатор Школи та просто тренер.

8244

Олена Анатоліївна Сльозка, завідувач науково-методичним відділом Чернігівської ОУНБ ім.В.Г. Короленка, тренер Чернігівського РТЦ, тренер Школи.

26.08.2014

Neformat
Літня школа молодого бібліотекаря УБА 2014