Call
Info
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail
Mail

Call
Найяскравіша подія у житті кожного школяра – випускний!

Останній дзвоник – найяскравіша подія у житті кожного школяра. Для когось це початок літніх канікул чи справді свято останньої лінійки. Але молоді бібліотекарі України, як завжди, ламають стандартне бачення про звичні для всіх свята та події, адже за традицією останній дзвінок у Літній школі «Ne-формаt» стає подією, яка «переформатовує» уявлення про бібліотекарів та підвищення їх кваліфікації.8903

Адже знову ж таки кращі тренери України у підніжжя Карпат ділились з 19-ма учасниками найновішими бібліотечними практиками та націлювали на генерування нових ідей. Три ночі у кожній кімнаті діяла така собі чаклунська бібліотечна кухня нових послуг, які в результаті презентувались сьогодні зранку. І кожен зміг відчути себе в ролі піарника, художника чи реалізатора цілого проекту.

А там позаду чотири неповторні дні занять, нових знайомств, обміну досвідом та підкорення нових вершин. Всі дні Школи над Карпатськими горами розсіювалась щира магія від бібліотекарів зі всієї України. І кожен з нас набрав з гірського джерела пригоршню креативу, інновацій та дружби, яка активізуватиме до створення нових бібліотечних послуг, тісних професійних зв’язків та неформатного спілкування.

Отож, вітайте нас, 19 молодих бібліотекарів, випускників ІІ Літньої школи молодих бібліотекарів, яка організована за сприяння Української бібліотечної асоціації. Ми надія нашої бібліотечної галузі!8933_1

На згадку про незабутній досвід у Школі, кожен учасник отримав сертифікат та пам’ятний подарунок від партнерів УБА.8873_1

Сподіваюсь, що мої колеги, з якими мені пощастило працювати всі дні Літньої школи, не будуть зупинятись на досягнутому, а й надалі здобуватимуть нові знання для покращення діяльності наших українських бібліотек. І як побажання Українській бібліотечній асоціації та Молодіжній секції: продовжуйте й надалі допомагати відкриватися новим й новим бібліотечним зіркам.

 

Щиро Ваш Супербібліотекар,

Лариса Лаптєва,

член Молодіжної секції УБА,

завідуюча бібліотекою с.Грем’яче,

Рівненська обл.

06.09.2014

Neformat
Літня школа молодого бібліотекаря УБА 2014