Call
Info
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail
Mail

Call
IV ЗИМОВА ШКОЛА МОЛОДОГО БІБЛІОТЕКАРЯ УБА. ДЕНЬ 3

Думки з ранку розділилися, де робити ранкову руханку, бо нас замело снігом. Найсміливіші робили на вулиці, хто більш скромніший — робив у кімнаті, де були відкриті вікна. Я людина скромна.

Кожного ранку нас дивували смачними, оригінальними, етнічними сніданками. У наш третій день — це була мамалига із сиром — ну, дуже смачно.

 

День продовжив 3 модуль тренінгу “Активні громадяни” за програмою Британської Ради в Україні. Сергій Мірчук і Оксана Федоренко допомагали нам осягати поняття “Ми” у громаді; ділилися досвідом написання проектів. Нам теж довелося спробувати. Сподіваємося, що всі отримають підтримку у Британській Раді :).

Далі нас чекала зустріч із місцевою громадою, її традиціями, красою природи і спортивними забавками. Кожен з нас знайшов для себе компанію та заняття за інтересами.

Попереду презентація зроблених пілотних проектів і неформальне  дозвілля.

 

Для усіх любителів лиж, була змога покататися.

Започаткували буккросінг у готелі, кожен бібліотекар привіз якусь чудову книжку, мені сподобалася “Будь дивом” Регіни Бретт.

 

Вечір завершився чудовою вечіркою. Грання на гітарі поєднувалося чудовим співом сучасних пісень і національних. Микола Вірстюк, Сергій Мірчук — грали на гітарі.

06.02.2017

Neformat
Зимова школа молодого бібліотекаря УБА 2017