Call
Info
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail
Mail

Call
IV ЗИМОВА ШКОЛА МОЛОДОГО БІБЛІОТЕКАРЯ УБА. ДЕНЬ 2

Ранок розпочався активною підбадьорливою зарядкою. Кожен з учасників школи мав змогу показати декілька вправ. Найактивніше себе проявив тренер Микола Вірстюк, який продемонстрував власні можливості загартування за допомогою снігу.

 

День продовжили тренери Оксана Федоренко і Сергій Мірчук, які розпочали перші два модулі програми Британської ради в Україні “Активні громадяни”. З цього блоку учасники мали змогу дізнатися про стратегічну мету “Активних громадян”, розбирали у групах питання ідентичності і культури, міжкультурний діалог.

 

Після активної роботи ми відправилися у гості до бібліотеки у с. Білин. Нас зустріли працівник бібліотеки, директор дому культури і молодий та моторний голова сільської ради Микола Васильович. Ми переглянули декілька відео про роботу бібліотеки та про с. Білин. Від себе, членів УБА подарували книжки та журнали для буккросінгу. Особисто мене ще так щиро і гостинно не приймали ніде. Наостанок заспівали гарних пісень і станцювали гуцулку.

 

Після цієї цікавої подорожі Оксана Бояринова розказала про Всесвітній бібліотечний та інформаційний конгрес ІФЛА-2016. З бажанням, що я все хочу і мені все цікаво, я занотувала такий чудовий гарний та плідний день.

06.02.2017

Neformat
Зимова школа молодого бібліотекаря УБА 2017