Call
Info
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail
Mail

Call
5 день: З відеокамерою по гірському бездоріжжю

Після довгої і плідної ночі, на ранок 23 серпня усі групи мали витвори командної роботи – відео, які презентували теми над якими вони працювали протягом тижня . Так команда «Бібліоменеджери» показали відео про командну роботу у Літній школі молодих бібліотекарів під назвою «Потому что мы банда або Як ми працювали в команді», де школярі взяли за мету вловити весь командний дух нашої школи, а також сказати про те, що кожен учасник уже переможець і гідний першого місця, саме через участь в Школі, яку організувала Українська бібліотечна асоціація.

1

Команда «Biblio-hant» до уваги тренерів та учасників Школи «Ne-формаt» представили своє випускне відео про PR-акцію, яку команда організувала на базі бібліотеки села Поляниця, чим хотіли закликати усіх записатись до бібліотеки та користуватись її послугами.
Відео команди «Mad Heads» «Скажені голови – шалені ідеї» було результатом та висновками проведеної акції «Книжковий водограй», яку вони проводили 22 серпня на території ТК «Буковель». Школярі наглядно показали, як може бібліотека зацікавити відпочиваючих у курортній зоні до читання та відпочинку з бібліотекою.

2
Учасники команди «Sum Book@» у своєму відео презентували новостворений блог села Поляниця, який переходить у користування місцевій книгозбірні та бібліотекарю. Метою створення блогу стала популяризація бібліотеки села Поляниця та її нових послуг.

3
Дружні «Тимурівці» показали навчальне відео «Один день фандрейзера початківця», де було враховано усі моменти фандрейзингової діяльності бібліотеки, починаючи від планування з урахуванням мети, командної роботи, зібраної інформації про можливого донора та сценарію переговорів з ним, моніторингу конкурентів і реальної оцінки можливостей.
Отож, кожна з команд по своєму, нестандартно та незвично показали, як може працювати бібліотека у місцевості, де досить розвинена туристична галузь, що ґрунтувалось на ретельно продуманих акціях як для відпочиваючих дітей та батьків,а також на акціях з використанням PR-технологій, моніторингу, основ адвокації та технологій Веб 2.0.

Лариса Лаптєва,
Рівненська обл.

23.08.2013

Neformat
Літня школа молодого бібліотекаря УБА 2013