Call
Info
ПРО ПРОЕКТ
Школа молодого бібліотекаря Української бібліотечної асоціації – це інформаційно-освітній проект, який проводиться у форматі тренінгів з використанням інтерактивних форм навчання, майстер-класів, практичних занять та інших форм, що сприяють розвитку креативності його учасників.

ГОЛОВНА МЕТА ШКОЛИ – навчити молодих бібліотекарів розвивати свої професійні знання, уміння і навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють шляхом створення та впровадження проектів та інновацій, аналізуючи існуючі можливості та загрози.

Символ Школи – Сова – як символ мудрості.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Бояринова Оксана (Виконавчий офіс УБА)
Вірстюк Микола (Президія УБА, Івано-Франківська ОУНБ)
Mail
Mail

Call
1 день: Бібліотечна молодь штурмує Буковель!

І так ми розпочали. Довгі збори (з 6 ранку– до 10 годин дня) не збили з запланованого розкладу. 30 кращих молодих бібліотекарів – представників майже усіх областей України – розпочали «школярство» з ознайомлення із тонкощами роботи Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. 30 кращих, найактивніших, найталановитіших молодих бібліотекарі, подолавши далеку дорогу від Івано-Франківська до с. Поляниця, почали працювати.

На перший погляд, прочитавши програму Школи, може здатись, що передбачаються тільки теоретичні заняття. Однак – ні! Учасників Школи було розподілено на п’ять груп. Кожна група отримала цікаве, оригінальне завдання, яке учасники будуть виконувати впродовж «школярства» і презентувати свої досягнення в останній день. Ось тепер і подивимось, як нам вдасться не тільки поглиблювати знання, але й виконувати «домашні завдання» у групах.
1
Але сьогодні нас очікували тільки уроки. Ми уявляли себе директорами: практикувались з визначання місії, мети, завдань своїх бібліотек, знайомились зі стратегічним плануванням, опановували ази менеджменту. Потім згадали основи та
нюанси маркетингу, обмінялись власним досвідом з впровадження інноваційних послуг у власній бібліотеці.

Після вечері, насичені знаннями, учасники розпочали виконання групових завдань, що також передбачало створення назви групи, її слогану та місії.
Так, у нових враженнях, нових знайомствах, пройшов клопітний перший день.

19.08.2013

Neformat
Літня школа молодого бібліотекаря УБА 2013